Jarní úklid bez námahy! Pořiďte si robotického pomocníka nyní se slevou až 30 %. Více zde.

10. srpna 2021

iRobot Genius™ Home Intelligence

🦾 Nová éra úklidu.
🦾 Úklid vytvořený na míru vašemu prostředí.
🦾 Vyvrcholení 30let zkušeností vývoje v oblasti robotiky.

iRobot Genius™ Home Intelligence je platforma umožňující dokonalou kontrolu kde, kdy a jak váš robot uklízí. Je to výjimečné propojení mezi čisticím výkonem, zkušeností z používání robota a personalizací pro konkrétního uživatele. Tato nová platforma vás vezme za hranice standardní aplikace umožňující ovládání. iRobot Genius™ vám poskytne personalizované povely a chytré řídicí centrum. Díky tomu budou maximálně zohledněny plány vašeho jedinečného domova, preference úklidu a zapojení do vašeho systému Smart Home.

 

Uklízejte tam, kde je potřeba

Robotické vysavače Romba® a mopy Braava® s inteligentním mapováním Imprint™ využívají nejmodernější umělou inteligenci a strojové učení k automatické detekci nečistot. Dovedou aktivně navrhovat nové zóny úklidu kolem konkrétních předmětů, jako jsou pohovky, stoly či kuchyňská linka.

 

Uklízejte, když je to vhodné

Automatizace založená na událostech umožňuje zlepšit komfort úklidů. Doporučuje aktivity na základě pokynů, které jste sami od vašeho robotického mopu či vysavače vyžadovali v minulosti skrze aplikaci.

Doporučené čisticí plány

Nabízí plány úklidu na základě vašich běžných úklidových schémat, jako je časté páteční vysávání obývacího pokoje nebo kuchyně každý večer po jídle.

Oblíbené

Jednoduše vytvoříte oblíbené nastavení a získáte přístup k vlastním přednastaveným čisticím rutinám.

Přijďte do čistého domova

V platformě iRobot Genius™ můžete nastavit, aby robot zahájil úklid, když odcházíte pryč. Ve chvíli, kdy se vrátíte domů, úklid ihned přestane. Všimnete si tak pouze čistých podlah, ale samotný proces čištění neuvidíte. Užívejte si čistý domov a svůj den bez zbytečného rušení.

 

Uklízejte tak, jak chcete

Zakázané zóny

Představte si víc, než je jen ruční označování Zakázaných zón na mapě v aplikaci iRobot HOME. Robotické vysavače Roomba® a mopy Braava® s chytrým mapováním Imprint™  mají schopnost naučit se vyhýbat problémovým oblastem a navrhovat konkrétní Zakázané zóny.

Sezónní doporučení

S touto funkcí získáte personalizované návrhy na automatické naplánování úklidu. Nebo vám aplikace navrhne časy, kdy váš domov může vyžadovat častější úklid, jako je období línání srsti u zvířat nebo v době zvýšeného rizika alergií.

Prémiové funkce iRobot Roomba i7+ (Černá)

Nejvyspělejší kamerová navigace iAdapt 3.0 zvládne dokonalou orientaci v neomezeně velkém prostoru. Pomocí pokročilé navigační technologie vSLAM® robot sbírá každou sekundu více než 230 400 datových bodů a díky inteligentnímu mapování Imprint se naučí rozeznat jednotlivé místnosti. Jakmile si Roomba uloží mapu do aplikace, můžete si sami nastavit hranice jednotlivých místností, pojmenovat je a nastavit pro každou místnost časový plán úklidu. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, kde a kdy má robot zrovna uklízet. Robot je schopen uložit až 10 různých map (např. různá patra, dům pro hosty, chatu a další).

Roomba je vybavena jednou z nejzásadnějších inovací v historii robotických vysavačů – třístupňovým čisticím systémem AeroForce. Systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve svém chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Funkce Keep Out Zones umožňuje označit na mapě v aplikaci iRobot HOME neomezený počet míst, které robotický vysavač Roomba při úklidu vynechá. Minimální velikost takové zóny je 60x60cm. To se hodí např. k ochraně psí misky s vodou, ale možností je mnohem více. Tato funkce je alternativou k použití modulu virtuální zdi Dual Mode, které jsou standardně použitelné u všech vysavačů iRobot.

Roomba umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.

Přichází sezóna línání? Žádné obavy, iRobot OS doporučí mimořádný úklid.

Mějte přehled o obdobích, kdy může být zapotřebí častější úklid.

Navrhne úklid na základě vašich zvyků – podle toho kdy nejčastěji uklízíte, vám iRobot OS navrhne rozvrh úklidu.

Při přejíždění do konkrétní místnosti či zóny úklidu robot nevysává, čímž šetří energii a minimalizuje hluk.

Před zahájením úklidu vám ukáže, jak dlouho by měl úklid trvat.

Když zrovna nejste doma, s iRobot OS budete mít uklizeno vždy. Ať už je součástí vaší Smart Home nebo nikoliv.

Zvolte konkrétní místa, která má robot uklidit, nebo se jim vyhnout.

Možnost hlasového ovládání prostřednictvím Alexa, Google Home, Siri a Ali Genie (funguje na zařízeních s aktivovanými funkcemi Google Assistant a Alexa. Alexa a veškerá související loga jsou ochranné známky společnosti Amazaon.com nebo přidružených společností. Google je ochranná známka společnosti Google LLC, Siri je ochranná známka Apple Inc., registrovaná v U.S. a ostatních zemích a regionech).

Roomba i7+ je skvělou volbou pro každého. Má nejmodernější navigaci, mapování a dokonce se umí sama vysypávat.
17 999  s DPH a PHEskladem