Jarní úklid bez námahy! Pořiďte si robotického pomocníka nyní se slevou až 30 %. Více zde.

22. prosince 2018

iRobot – Německé ocenění za design

german design award

Soutěž o udělení prestižního ocenění German Design Award 2018 se konala v rámci veletrhu Ambiente ve Frankfurtu nad Mohanem. Letos si rodina iRobot odnesla rovnou 2 ocenění!

Veletrh Ambiente
V německém Frankfurtu nad Mohanem proběhl tradiční mezinárodní veletrh spotřebního zboží a designu Ambiente 2018. Na zaplněném výstavišti Messe Frankfurt byly k vidění nejen novinky a trendy v oblasti bydlení, stravování a dárků, ale také nové mladé talenty a speciální přehlídka nizozemského designu. Veletrh Ambiente patří mezi nejvýznamnější akce, kde se představují trendy na nadcházející období, kde mohou obchodníci uzavírat nová partnerství s výrobci a kde se představují novinky v oblasti designu od velkých značek i mladých začínajících designérů. Jako každý rok se rozděluje výstavní plocha do sekcí Living neboli Bydlení, Dining neboli Stolování a Giving neboli Dárky.

veletrh ambiente

Prestižní ocenění German Design Award
Ocenění German Design Award, udělované od roku 2012, se za krátkou dobu stalo prestižní přehlídkou výjimečného designu. Odborná porota si všímá průkopnických projektů, které přispívají k rozvoji jedinečného designu v Německu i mezinárodně. Tato soutěž prezentuje trendy a design posouvá kupředu. Soutěž zaštiťuje German Design Council, přední německé centrum pro světový design. Rada pro design, založená německým parlamentem a sponzorovaná německým průmyslem, již více než 60 let podporuje firmy v oblasti rozvoje značky a designu. Stará se o prezentaci německého designu coby hospodářského faktoru, sehrává významnou roli v utváření kultury designu a zprostředkovává přenos znalostí a dovedností v oblasti budování značky a designu.
German Design Award

Ocenění se uděluje ve třech základních kategoriích: Excellent Communications Design (design komunikačních technologií), Excellent Product Design (produktový design) a Universal Design (výběr ze všech projektů dle univerzálnosti).

iRobot a German Design Award
Letos si prestižní německé ocenění odnesli rovnou dva členové rodiny iRobot v kategorii Excellent Product Design – Household. Roomba 980 a Braava jet 240!

Roomba 980
Kompaktní robotický vysavač ztělesňuje své nejmodernější technologie v sofistikovaném designu. Elegantní zařízení, které odvede hodně práce a přitom vypadá stále skvěle.
Oficiální stránky German Design Award

Robotický vysavač pro všechny typy podlah, který díky inteligentní navigaci iAdapt 2.0 s kamerovou navigací ví, kde přesně skončil a kde pokračovat. Díky wi-fi připojení s aplikací iRobot HOME můžete pohodlně ovládat a kontrolovat práci Vašeho pomocníka – kdykoli a odkudkoli.

iRobot Roomba 980

Braava jet 240
“Kompaktní robotický mop, který perfektně ztělesňuje svůj účel – čistotu. Inteligentně navržené hi-tech zařízení, se kterým je navíc jednoduché pracovat.”
Oficiální stránky German Design Award

Robotický mop pro všechny typy tvrdých podlah Vám nikdy nenajede na koberec ani nespadne ze schodů. U Braavy jet 240 lze volit mezi třemi režimy úklidu: suchý, vlhký a mokrý. V mokrém režimu je aktivní vibrační čisticí hlava pro důkladný úklid.

iRobot Braava jet 240