Jarní úklid bez námahy! Pořiďte si robotického pomocníka nyní se slevou až 30 %. Více zde.

15. května 2023

Z vysavače mopem jedním klikem!
Nová Roomba Combo® i8+

iRobot představuje robotický vysavač a mop Roomba Combo® i8+

Roomba Combo® i8+ je robotický vysavač a mop určený k mokrému i suchému úklidu podlah – jednoduchou výměnou sběrného koše se změní z klasického robotického vysavače na vysavač a mop 2v1. Stačí jen vložit koš Roomba Combo® a robot automaticky rozpozná, že je čas na kombinovaný úklid. 

Dokáže vysát a vytřít plochu o rozloze až 55 čtverečních metrů. Využívá opakovaně použitelné podložky, které lze prát v pračce a vydrží nejméně 30 cyklů. Robot Roomba Combo i8+ je dodáván se základnou Clean Base® pro automatické odstraňování nečistot. Ta odsává nečistoty a zbytky ze sběrného koše do utěsněných sáčků AllergenLock™ a pojme až 60 plných košů, což znamená, že na vysávání nemusíte myslet po celé měsíce.

Robotický vysavač a mop Roomba Combo® i8+ se učí uspořádání vaší domácnosti a vytváří inteligentní mapy Imprint®. Úkol mu můžete zadat prostřednictvím aplikace iRobot Home nebo jediným příkazem hlasovému asistentovi a robot bude intuitivně uklízet přesně tam, kde chcete a jak potřebujete. Lze také nastavit “zóny bez vytírání” a robot se vyhne místům, která si vytírat nepřejete. Umí uklízet jednotlivé místnosti podle názvu a zaměřit se na konkrétní oblasti, například “kolem gauče”.