Jarní úklid bez námahy! Pořiďte si robotického pomocníka nyní se slevou až 30 %. Více zde.

14. října 2020

Nákupy Ona Dnes

Čekáte na podzimní slevy? Jsou zde! Jako každý rok se účastníme velké slevové akce Nákupy Ona Dnes.

Stejně jako každý rok, rozhodli jsme se pro velký zájem nových klientů stát součástí podzimní varianty Nákupů Ona Dnes.
Letos jsme si pro vás připravili model robotického vysavače iRobot Roomba i7 v nejoblíbenější černé variantě se slevou 20 %.

Robot Roomba i7 je skvělým domácím pomocníkem. Má 2 gumové kartáče a omyvatelný sběrný koš, díky nimž dokonale uklízí a jednoduše se čistí. Systém mapování a ovládání skrze aplikaci iRobot HOME je ten nejmodernější na celém trhu. Vysavač Roomba i7 spolupracuje s mopem (který můžete v budoucnu dokoupit) a lze ho zapojit do Smart Home. A pak ho třeba jen hlasem vyzvat, ať jede po večeři uklidit kolem stolu nebo ho nechat automaticky vysávat chodbu vždy potom, co se s mobilem vzdálíte od svého domova.

A jak získat slevu?

  • Slevovou knížku najdete:
  • 14.10. v časopise Žena a život
  • 19.10. v magazínu OnaDnes
  • 22.10. v magazínu DNES+TV
  • V mobilní aplikaci Portmonka

Prémiové funkce iRobot Roomba i7 (Černá)

Nejvyspělejší kamerová navigace iAdapt 3.0 zvládne dokonalou orientaci v neomezeně velkém prostoru. Pomocí pokročilé navigační technologie vSLAM® robot sbírá každou sekundu více než 230 400 datových bodů a díky inteligentnímu mapování Imprint se naučí rozeznat jednotlivé místnosti. Jakmile si Roomba uloží mapu do aplikace, můžete si sami nastavit hranice jednotlivých místností, pojmenovat je a nastavit pro každou místnost časový plán úklidu. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, kde a kdy má robot zrovna uklízet. Robot je schopen uložit až 10 různých map (např. různá patra, dům pro hosty, chatu a další).

Roomba je vybavena jednou z nejzásadnějších inovací v historii robotických vysavačů – třístupňovým čisticím systémem AeroForce. Systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve svém chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Funkce Keep Out Zones umožňuje označit na mapě v aplikaci iRobot HOME neomezený počet míst, které robotický vysavač Roomba při úklidu vynechá. Minimální velikost takové zóny je 60x60cm. To se hodí např. k ochraně psí misky s vodou, ale možností je mnohem více. Tato funkce je alternativou k použití modulu virtuální zdi Dual Mode, které jsou standardně použitelné u všech vysavačů iRobot.

Díky technologii Imprint můžete nastavit časový plán úklidu pro jednotlivé místnosti dle svých potřeb.

Roomba umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.

Přichází sezóna línání? Žádné obavy, iRobot OS doporučí mimořádný úklid.

Mějte přehled o obdobích, kdy může být zapotřebí častější úklid.

Navrhne úklid na základě vašich zvyků – podle toho kdy nejčastěji uklízíte, vám iRobot OS navrhne rozvrh úklidu.

Při přejíždění do konkrétní místnosti či zóny úklidu robot nevysává, čímž šetří energii a minimalizuje hluk.

Před zahájením úklidu vám ukáže, jak dlouho by měl úklid trvat.

Když zrovna nejste doma, s iRobot OS budete mít uklizeno vždy. Ať už je součástí vaší Smart Home nebo nikoliv.

Zvolte konkrétní místa, která má robot uklidit, nebo se jim vyhnout.

Možnost hlasového ovládání prostřednictvím Alexa, Google Home, Siri a Ali Genie (funguje na zařízeních s aktivovanými funkcemi Google Assistant a Alexa. Alexa a veškerá související loga jsou ochranné známky společnosti Amazaon.com nebo přidružených společností. Google je ochranná známka společnosti Google LLC, Siri je ochranná známka Apple Inc., registrovaná v U.S. a ostatních zemích a regionech).

Roomba i7 uklidí i velké a prostory, které předtím zmapuje. Můžete ji tak poslat uklízet kamkoli a kdykoli se vám zachce.
13 999  s DPH a PHEmomentálně nedostupné