Jarní úklid bez námahy! Pořiďte si robotického pomocníka nyní se slevou až 30 %. Více zde.

29. ledna 2021

Nová stylová Roomba i3/i3+

Na začátek roku 2021 přináší iRobot velikou novinku. Nová Roomba i3 a i3+ přináší unikátní design a funkce vyšších modelů do cenově přijatelné kategorie.

Roomba i3 a i3+ je robotický vysavač, který zaujme svým designem každého. Nemusíte ho tedy schovávat do rohu, bude ozdobou i uprostřed domácnosti. Kromě designu samozřejmě přináší mnoho technologicky vyspělých řešení. Například uklízí systematicky, v řadách, ale přitom k tomu nevyužívá kamerovou navigaci.

Roombu i3 a i3+ lze ovládat skrze mobilní aplikaci iRobot HOME. Aplikace vám sama připomene konkrétní kroky údržby robota, či navrhne vhodné časy na úklid i úpravu naplánovaného harmonogramu podle sezóny. Pokud byste chtěli Roombu posílat na konkrétní místa a do konkrétních místností, musíte zamířit výše k modelům i7 a i7+.

Skvělou funkcí, kterou do této chvíle uměli jen nejdražší robotické vysavače iRobot je automatické vysypávání do čisticí stanice Clean Base™. To je také rozdíl mezi modelem Roomba i3 a i3+. Roomba i3 se dobíjí v klasickém iRobot nabíjecím doku a model i3+ má v balení nabíjecí a čisticí stanici Clean Base™.