Jarní úklid bez námahy! Pořiďte si robotického pomocníka nyní se slevou až 30 %. Více zde.

14. srpna 2019

Nový robotický mop iRobot Braava Jet m6

robotický mop

Představujeme vám nový revoluční robotický mop Braava Jet m6. Tento robot reprezentuje směr, jakým se ubírá nová generace robotizované spolupracující domácnosti.

Robotický mop disponuje funkcí Imprint™ Link, která umožňuje komunikaci mezi robotickými domácími pomocníky. To znamená, že po skončení vysávání odešle robotický vysavač Roomba série i informaci o proběhlém úklidu a mop Braava vyrazí vytřít tam, kde je potřeba. Vy se tak už vůbec nemusíte starat o úklid vašich podlah. V česky lokalizované aplikaci iRobot HOME zvolíte kdy a kde má robotický vysavač uklízet. On už sám předá zprávu robotickému mopu, že nastal jeho čas. Vy přijdete domů, kde je dokonale vysáto a v prostorách s tvrdou podlahou i vytřeno.

spolupráce robotů iRobot

iRobot Braava využívá nejmodernější navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™ a technologií vSLAM®. Můžete ho tak vyslat i samostatně jen vytřít do místností, kde je potřeba. To se může hodit, např. když jste předchozí den nevařili a není tak nutné vytírat v kuchyni. Ale chodba, kde se denně přezouváte, si to jistě zaslouží. V takové chvíli není nic jednoduššího, než ve svém mobilním telefonu nebo tabletu v aplikaci iRobot HOME vybrat místnost chodby a tam Braavu poslat. Nebo jí nastavit na čas, kdy bude nejvhodnější doba vytírání. O postřik se stará speciální technologie Precision Jet Spray. Ta ve spojení se speciálními senzory zajišťuje přesně cílený postřik na špinavou podlahu a nikam jinam. Samozřejmostí je možnost dobíjení během úklidu, tudíž je velikost uklízené plochy neomezená. Limitující při mokrém úklidu je jen nádržka na vodu s neobvykle velikou kapacitou 445ml. Míru postřiku si můžete zvolit v aplikaci a je tedy jen na vás, jak moc intenzivní mokrý úklid bude. Braava je proto vhodná jak na dlaždice, linolea, tak i na plovoucí podlahy, které není vhodné zbytečně moc namáčet. Robotický mop sám pozná, jakou podložku nasadíte a jestli má vyrazit k suchému nebo mokrému úklidu. Podložky existují i v jednorázové formě. Těch se nemusíte ani dotknout, jednoduše je tlačítkem po úklidu uvolníte do odpadkového koše. Komu nevyhovuje tato varianta, bude potěšen z opakovatelně použitelných podložek, jež lze prát či ručně opláchnout. Oba typy jsou obsaženy v základním balení a je možné si vyzkoušet, jaké z nich jsou ty nejvhodnější pro vaši domácnost.

Robotický mop Braava Jet m6 je novou generací robotických pomocníků, kteří zvládnou kvalitně vykonat spoustu domácích prací bez vaší účasti.Tím šetří váš volný čas i energii. Umožňují mít každodenně krásně vytřeno a ve spojení s robotickými vysavači Roomba i dokonale vysáto. Užívejte si volný čas a dopřejte své rodině čisté podlahy a to bez práce a každý den.

Prémiové funkce iRobot Braava jet m6 (Bílá)

Braava je vybavena přesnou sprejovou tryskou, která při mokrém úklidu cíleně nanáší vodu na podlahu. Speciální senzory zajistí, že tryska nezasáhne nábytek, stěny nebo prostor pod schody. Pro ještě efektivnější odstraňování nečistot a svěží vůni můžete použít čistič Braava jet®.

Braava jet m6 jako první zástupce kategorie robotických mopů Braava nabízí automatické dobíjení v nabíjecí stanici a rovněž disponuje funkcí dobíjení během úklidu. Nabíjecí stanice je navíc uzpůsobena tak, aby při dobíjení zamezila mokré podložce v kontaktu s podlahou.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve svém chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Při úklidu se Braava pohybuje tam a zpět efektivním vzorem. Používá pratelné čisticí podložky a nabízí dva režimy úklidu: mokrý a suchý. Unikátní Edge design umožňuje perfektní úklid těsně okolo nábytku, pod nábytkem i v těžko dostupných místech. Je vybavena pokročilými senzory, jejichž pomocí se Braava vyhýbá kobercům a zabrání pádu ze schodů nebo jiných vyvýšených míst.

Nejvyspělejší kamerová navigace iAdapt 3.0 zvládne dokonalou orientaci v neomezeně velkém prostoru. Pomocí pokročilé navigační technologie vSLAM® robot sbírá každou sekundu více než 230 400 datových bodů a díky inteligentnímu mapování Imprint se naučí rozeznat jednotlivé místnosti. Jakmile si Roomba uloží mapu do aplikace, můžete si sami nastavit hranice jednotlivých místností, pojmenovat je a nastavit pro každou místnost časový plán úklidu. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, kde a kdy má robot zrovna uklízet. Robot je schopen uložit až 10 různých map (např. různá patra, dům pro hosty, chatu a další).

Roomba umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.

Přichází sezóna línání? Žádné obavy, iRobot OS doporučí mimořádný úklid.

Mějte přehled o obdobích, kdy může být zapotřebí častější úklid.

Navrhne úklid na základě vašich zvyků – podle toho kdy nejčastěji uklízíte, vám iRobot OS navrhne rozvrh úklidu.

Při přejíždění do konkrétní místnosti či zóny úklidu robot nevysává, čímž šetří energii a minimalizuje hluk.

Před zahájením úklidu vám ukáže, jak dlouho by měl úklid trvat.

Když zrovna nejste doma, s iRobot OS budete mít uklizeno vždy. Ať už je součástí vaší Smart Home nebo nikoliv.

Robotický mop Braava jet m6 disponuje patentovanou navigací iAdapt 3.0, technologií Precision Jet Spray a dobíjením během úklidu. Díky revoluční funkcí Imprint™ Link komunikuje s robotickými vysavači Roomba.
16 999  s DPH a PHEskladem