Jarní úklid bez námahy! Pořiďte si robotického pomocníka nyní se slevou až 30 %. Více zde.

01. dubna 2022

SOS Ukrajina

Rozhodli jsme se podpořit Ukrajinu a Ukrajince trpících válkou. Za každý prodaný robotický vysavač a mop iRobot v dubnu přispějeme 500 Kč na sbírku organizace Člověk v tísni - SOS Ukrajina.

Už od začátku své historie byl iRobot spojen s pomocí lidem. Ať už to byl vědecký výzkum v prostředí neslučitelném se životem, průzkum oblastí zasažených přírodními a jadernými katastrofami či hledáním výbušnin ve válečných zónách – vždy jsme byli hrdí na každého konkrétního iRobota, který dokázal zachránit lidský život.

Fotka PackBota od The U. S. Army

Nyní jsme v situaci, že velké množství lidí potřebuje rychle pomoct. To bohužel naši speciální roboti nedokážou. Proto jsme se rozhodli udělat maximum pro to, abychom mohli být i nadále hrdou společností, která dokáže pomáhat lidem v nouzi.

iRobot corportion se přidala ke společnostem, jež přestaly dovážet své produkty do Ruska. Dle vyjádření ředitele a zakladatele společnosti Colina Engela (zde) se firma iRobot ztotožňuje s USA a NATO v odsouzení ruské vojenské agrese vůči ukrajinskému lidu a Ukrajině. Proto iRobot finančně podporuje charitativní organizaci Nova Ukraine.

My, jako český distributor produktů iRobot, jsme se rozhodli podpořit naše ukrajinské přátele nad rámec daru od společnosti iRobot corporation.

Za každého prodaného robota v období od 1. 4. 2022 do 30. 4. 2022 v e-shopu irobot.cz přispějeme charitativní organizaci Člověk v tísni 500 Kč do sbírky SOS Ukrajina.

Pokud byste se chtěli přidat, můžete přispět na SOS Ukrajina sami – zde, na stránkách Člověka v tísni najdete veškeré informace.

Všichni si přejeme, aby utrpení Ukrajinců skončilo co nejdříve. Bohužel válku nedokážeme zastavit, ale to neznamená, že musíme nečinně přihlížet. Každá pomoc se počítá a když každý z nás přispěje i malým dílkem, můžeme dohromady pomoct velkému množství lidí zasažených válkou.