Jarní úklid bez námahy! Pořiďte si robotického pomocníka nyní se slevou až 30 %. Více zde.

08. listopadu 2019

Soutěž o robota v showroomu iRobot

V našem novém showroomu v OC Chodov si můžete každý den vyzkoušet a osahat všechny nabízené robotické vysavače a mopy od iRobot. Zajímá vás, jak roboti fungují? Jaká je ve skutečnosti obsluha aplikace? A jestli opravdu dokáží vysát i vytřít kvalitně podlahu kolem gauče a dalších běžných domácích překážek. A jak si poradí s kobercem? To vše zjistíte právě v 1. patře OC Chodov v showroomu iRobot.

Přijďte se sami podívat, osahat si stroje a posedět na gauči.  Z gauče budete mít krásný výhled na roboty, kteří se budou projíždět kolem vás, i pod vámi, a dokazovat, proč jsou tito robotičtí pomocníci od iRobot ti nejlepší na světě. Milá a ochotná obsluha showroomu vám ráda ukáže všechny produkty, tipy a triky, jak se o roboty starat i jak je ovládat. Zjistěte sami, jestli jaký je ten správný pomocník do vaší domácnosti a jak moc byste ve vašich prostorách dokázali jeho schopnosti využít.

A v čem tedy spočívá vánoční soutěž iRobot? Zakoupíte ve zmiňovaném showroomu iRobot robotický vysavač či mop v období od 9. 11. 2019 až do termínu slosování 20. 12. 2019. Zde vhodíte kupón s vyplněnými údaji do krabice určené pro slosování, a když budete mít štěstí, vylosujeme váš kupón a proplatíme vám vašeho zakoupeného robotického pomocníka.

Jak se dostanete k tomuto kupónu? Ten je součástí letáku, který si vyzvednete buď v showroomu nebo ho dostanete od hostesek přímo v OC Chodov. Slosování proběhne 20. 12. a výherce získá 100 % cenu produktu, který zde zakoupil. Částka bude následně zaslána na bankovní účet výherce.