Jarní úklid bez námahy! Pořiďte si robotického pomocníka nyní se slevou až 30 %. Více zde.

15. června 2022

Vyvrcholení soutěže o svatbu snů

Svatba snů je za námi. Vyhrál ji dokonalý pár, který si jí rozhodně zasloužil.

K dokonalému lidskému páru neodmyslitelně patří i dokonalý pár robotů. Proto jsme se rozhodli darovat nejchytřejší robotický vysavač Roomba j7+  a nejvyspělejší robotický mop Braava jet m6 páru, který vyhrál Svatbu snů s Evropou 2. Dokonalý pár robotů spolupracuje a na úklidu se vždy domluví. Přejeme novomanželům, ať jim spolupráce v životě jde minimálně tak, jako iRobotům.

Proč je geniální pár iRobotů nejlepší dárek pro novomanžele?

  • Roboti se samostatně postarají o úklid podlah, vysají a vytřou.
  • Díky robotům se nový pár vyhne diskusím o úklidu, protože Roomba a Braava se na úklidu vždy domluví za ně.
  • Důležité je pracovat společně na chvílích štěstí a lásky, což chce čas. A toho je s iRoboty mnohem víc.
  • Je to opravdu praktický dárek, který využije každý pár novomanželů.
  • Dalo by se vymyslet mnoho dalších důvodů, proč je geniálníé pár robotického vysavače Roomba a mopu Braava nejdokonalejším dárkem.

Prostě to tak je 😄

Přejeme novomanželům hodně štěstí 🍀

Prémiové funkce iRobot Roomba j7+ (Černá)

Nejvyspělejší kamerová navigace vSLAM® s funkcí PrecisionVision zvládne dokonalý úklid neomezeně velkého prostoru. Pomocí pokročilé navigační technologie robot sbírá každou sekundu více než 230 400 datových bodů a díky inteligentnímu mapování se naučí rozeznat jednotlivé místnosti. Funkce PrecisionVision a ODOA umožňuje Roombě opravdu vidět a v reálném čase rozeznávat překážky. Konkrétně jde o kabely, exkrementy domácích mazlíčků a další. Díky tomu se jim dokáže vždy bezpečně vyhnout. Robot může zaslat fotografii do mobilní aplikace pro potvrzení takovéto překážky a rozhodnutí "co s ní". Roomba ví, kde přesně je a podle toho i vytváří dočasné "Zakázané zóny".

Roomba je vybavena jednou z nejzásadnějších inovací v historii robotických vysavačů – třístupňovým čisticím systémem AeroForce. Systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve svém chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Funkce Keep Out Zones umožňuje označit na mapě v aplikaci iRobot HOME neomezený počet míst, které robotický vysavač Roomba při úklidu vynechá. Minimální velikost takové zóny je 60x60cm. To se hodí např. k ochraně psí misky s vodou, ale možností je mnohem více. Tato funkce je alternativou k použití modulu virtuální zdi Dual Mode, které jsou standardně použitelné u všech vysavačů iRobot.

Díky technologii Imprint můžete nastavit časový plán úklidu pro jednotlivé místnosti dle svých potřeb.

Roomba umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.

Přichází sezóna línání? Žádné obavy, iRobot OS doporučí mimořádný úklid.

Mějte přehled o obdobích, kdy může být zapotřebí častější úklid.

Navrhne úklid na základě vašich zvyků – podle toho kdy nejčastěji uklízíte, vám iRobot OS navrhne rozvrh úklidu.

Při přejíždění do konkrétní místnosti či zóny úklidu robot nevysává, čímž šetří energii a minimalizuje hluk.

Před zahájením úklidu vám ukáže, jak dlouho by měl úklid trvat.

Když zrovna nejste doma, s iRobot OS budete mít uklizeno vždy. Ať už je součástí vaší Smart Home nebo nikoliv.

Zvolte konkrétní místa, která má robot uklidit, nebo se jim vyhnout.

Roomba j7
Roomba® j7+ vidí kolem sebe. Dokáže rozeznat předměty a podle nich upravuje svou trasu. Po dokončení vysávání se sama vysype.
17 599  s DPH a PHEskladem